Tanévnyitó 2020/2021

Tisztelt Szülők!
A Szlovák Köztársaság Oktatásügyi Minisztériuma 2020. augusztus 26-án kiadott közleményében a 2020/2021-es tanévre szigorításokat rendelt el a tanévnyitó ünnepség szervezésében, ezért
a tanévnyitó ünnepséget szeptember 2-án, szerdán 8.00 órai kezdettel tartjuk:

– jó idő esetén az iskola udvarán
– esős időjárás esetén a tanévnyitót a diákok a tantermekben az iskolarádión keresztül hallgatják meg.

Az iskolába való belépés előtt a tanulók kötelesek leadni a szülő által kitöltött becsületbeli nyilatkozatot a fertőzésmentességről (körlevélben elküldve, vagy megtalálható és letölthető a minisztérium honlapján: https://www.minedu.sk/zakladne-skoly-a-skolske-zariadenia-aktualizovane-2682020/)
A tanulókon és a pedagógusokon kívül csak az 1. osztályosok szülei lehetnek jelen.
Az arcmaszk viselése mindenki számára kötelező! (+ a tanulóknál legyen egy tartalék maszk is!)
Mivel a járványügyi intézkedések a hagyományos Veni Sancte szentmise megtartását nem teszik lehetővé, a tanévnyitó előreláthatóan 8.45-ig tart.

Minden tanulónkat szeretettel várjuk!

Üdvözlettel: Pomichal Mária, igazgató

Tanévnyitó 2020/2021