Távoktatás az 5. -9. évfolyam számára 2021.12.6-tól

A Pozsony -megyei tisztiorvosi hivatal 276. számú rendelete alapján 2021 december 6-tól az 5.-9. évfolyam online oktatásra tér át meghatározatlan időre.
A tanítás a Google Classroom -on keresztül folyik majd.
Kérjük ügyeljenek rá, hogy gyermekeik megfelelő technikai eszközökkel csatlakozni tudjanak a távoktatás idején! Ha nem áll rendelkezésre megfelelő vagy elegendő számítógép, az iskolából kérhetnek kölcsön a távoktatás idejére.
Az online órákon kötelező a részvétel, az esetleges hiányzást kérjük előre jelenteni az osztályfőnöknek! Ennek hiányában az óra igazolatlan hiányzásként lesz elkönyvelve.
A házi feladatokat a megadott nap 18.00-ig kérjük elküldeni!

Csütörtökön megérkezett az 5. adag antigénteszt (akik novemberben kapták az elsőt, azoknak a 2. csomag): szülői aláírás ellenében átvehető az iskolában az online oktatás idején is.

Mindenkinek jó egészséget és szép estét kívánunk!

Távoktatás az 5. -9. évfolyam számára 2021.12.6-tól

Prejsť na začiatok